Get Adobe Flash player
Home Sasniegumi Novērtēta I.Gaiša Kokneses vidusskolas aktivitāte portālā Uzdevumi.lv

postheadericon Novērtēta I.Gaiša Kokneses vidusskolas aktivitāte portālā Uzdevumi.lv

There are no translations available.

Noslēdzies vēl viens mācību gads, kas ir bijis ļoti rosīgs un aktivitātēm bagāts. Uzdevumi.lv komanda šogad, tāpat kā citus gadus, aktīvi strādājusi pie tā, lai portāls būtu ērti lietojams un noderīgs ikdienas darbā gan skolotājiem, gan skolēniem un viņu vecākiem. Portāls Uzdevumi.lv augstu novērtē to, ka tas tiek izmantots gandrīz visās Latvijas skolās, un īpaši priecājas par plašo skolotāju aktivitāti sadaļā “Pārbaudes darbi”.

Portāls Uzdevumi.lv mācību gada noslēgumā apkopo savu lietotāju aktivitāti, un esam gandarīti paziņot, ka skolu kategorijā “301- 600” skolēni Zemgales reģionā I.Gaiša Kokneses vidusskola ir ieguvusi augsto II vietu ar vairāk nekā 253 000 atrisinātu uzdevumu un saņēmusi portāla Diplomu! Lepojamies, ka mūsu skolēni ir izmantojuši tik daudz iespēju kļūt gudrākiem!